Katarzyna Ryrych

"Pisarka, ilustratorka, anglistka. Nie czuje wieku, ale czuje bluesa. Kocha muzykę, zwierzęta, długie wędrówki po lesie, wschody i zachody słońca. Była zbuntowaną nastolatką, i wyrosła z niej zbuntowana dorosła. Zapewne będzie zbuntowaną staruszką, ale zanim to nastąpi, napisze jeszcze dużo książek dla najmłodszych, dla nastolatków i dla dorosłych."

Pisarka, ilustratorka, anglistka. Nie czuje wieku, ale czuje bluesa. Kocha muzykę, zwierzęta, długie wędrówki po lesie, wschody i zachody słońca. Była zbuntowaną nastolatką, i wyrosła z niej zbuntowana dorosła. Zapewne będzie zbuntowaną staruszką, ale zanim to nastąpi, napisze jeszcze dużo książek dla najmłodszych, dla nastolatków i dla dorosłych.

Zobacz książki

Draka na Antypodach

Senne na co dzień miasteczko latem wcale nie oznacza nudy, a przygoda czeka tuż za progiem. Dla Kostka, Draki, Policjanny i Arta wakacje to czas wyczekanej beztroski, ale także zapowiedź nadchodzących zmian, o których jeszcze nie mają pojęcia. Tropią tajemnice, robią pranki i przy okazji odkrywają uczucia, które rodzą się między nimi. Powoli stają się nastolatkami.
Brawurowo napisana, pełna humoru współczesna powieść o dorastaniu.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.