Statek gagatek

Rejs Gagatkiem to nie lada przygoda. Statek jest kolorowy, kapitan muzykalny, posiłki przepyszne, a pasażerowie jedyni w swoim rodzaju. Nic więc dziwnego, że podróż obfituje w niespodzianki. Czy załodze uda się dotrzeć do Honolulu? Ahoj przygodo! „Statek Gagatek” Rafała Witka to słoneczna opowieść dla tych czytelniczek i czytelników, którzy dopiero uczą się składać słowa. Baloniki i lampki na rufie Gagatka narysowała Jola Richter-Magnuszewska.

PREMIERA 28 sierpnia 2024 r.

Jola Richter-Magnuszewska 978-83-276-8084-6 , , , ,
Udostępnij

Poznaj autora

"Jest wieloma osobami na raz: tatą, mężem, synem, kolegą, czytelnikiem, sąsiadem, przechodniem. Czasami bywa też pisarzem. Kiedy pisze, zmienia się w małego chłopca. "
Zobacz więcej

Poznaj ilustratora

"Bardzo lubi swoją pracę, bo nie wychodząc z domu, może latać po bajkowych przestworzach."
Zobacz więcej

Autor o książce:

Każdy chciałby czasami oderwać się od codzienności i wejść na pokład statku płynącego do Honolulu. Opalać się, muzykować, leniuchować, patrzeć za horyzont… To książka o tym, że marzenia są ważne i nie należy z nich rezygnować – nawet gdy obierają niespodziewany kurs!

Rafał Witek

Ilustratorka o książce:

Gagatek to nie jest zwykły statek, dlatego bez wahania dołączyłabym do roześmianej załogi i popłynęła nawet do Honolulu. I zupę z wodorostów też bym zjadła z apetytem! Na pełnym morzu wszystko smakuje o wiele lepiej.

Jola Richter-Magnuszewska

Nazwa serii

Czytam Sobie Poziom 1

Oprawa

Miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

32

Rok wydania

2024

Wymiary

14.5×18.5cm