Agata Kopff

"Na co dzień pasjonuje się kryminalistyką, graniem w gry fabularne RPG i uprawianiem balkonowego ogródka."

Ilustratorka oraz graficzka od ponad 10 lat. Rysuje już od wczesnego dzieciństwa. Ma na koncie kilkanaście zilustrowanych książek oraz wygrane konkursy. Wolny czas spędza z ukochanym synem Oskarem i na spacerach z psem Pixelem. Na co dzień pasjonuje się kryminalistyką, graniem w gry fabularne RPG i uprawianiem balkonowego ogródka.

Zobacz książki

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Edison. O wielkim wynalazcy

Żeby osiągnąć sukces, trzeba ciężko pracować i nigdy, ale to przenigdy się nie zrażać i nie poddawać. A co zrobić, gdy po milionie nieudanych prób nadchodzi sukces? Trzeba koniecznie zakrzyknąć z radości, pogratulować sobie w duchu (albo nawet na głos!) i w nagrodę zjeść kawałek tortu, popijając sokiem jabłkowym. O tak! Jak myślicie, czy Edison lubił sok jabłkowy?

Bitwa Warszawska 1920, czyli Cud nad Wisłą

Książka dla dzieci, które lubią historię Polski. W 2020 roku wielu młodych czytelników zainteresowało się Bitwą Warszawską, z okazji jej setnej rocznicy. Książka Ewy Nowak przybliży im najważniejsze fakty dotyczące bitwy, ale też wydarzeń, które ją poprzedzały. Dzieci zobaczą je oczami Zosi, młodej osoby, z którą mogą się utożsamiać. Kiedy Zosia spotyka na ulicy marszałka Piłsudskiego, jest bardzo przejęta. Nie przypuszcza, że za kilkanaście miesięcy weźmie udział w bitwie pod jego dowództwem.