Agnieszka Rautman-Szczepańska

"Poetka, pisarka, rysowniczka, lekarka specjalista medycyny rodzinnej. Autorka baśni dla dzieci, młodzieży i dorosłych: „Królowa wróżek” (tekst nagrodzony w konkursie Książka Przyjazna Dziecku w 2019) i „Trzecie oko” oraz „Wyprawa po magiczny lek” (Wyd. Saga Egmont, 2021 i 2022), „Drużyna Szeptunek” (2021, Wyd. New Space) oraz „Niezwykła podróż Aurory” (2022, Wyd. New Space), obie z ilustracjami autorki, a także „Uniwersytet Pani Bajki” (Wydawnictwo Zielona Sowa), który zwyciężył w konkursie „Najlepsza książka na zimę 2022” w kategorii dla starszych dzieci (serwis Granice.pl), a także otrzymał nagrodę główną XXI edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku. Zdobywczyni III nagrody w VI Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren organizowanym przez Fundację „ABCXXI-Cała Polska czyta dzieciom” (2023). Laureatka konkursu „Pigmalion fantastyki” (2022). W dorobku poetyckim cztery zbiory wierszy. Na stałe mieszka w Szwecji. Ma męża i córkę. Uwielbia truskawki, słuchanie audiobooków i rysowanie obrazków metodą zentangle. "

Poetka, pisarka, rysowniczka, lekarka specjalista medycyny rodzinnej.
Autorka baśni dla dzieci, młodzieży i dorosłych: „Królowa wróżek” (tekst nagrodzony w konkursie Książka Przyjazna Dziecku w 2019) i „Trzecie oko” oraz „Wyprawa po magiczny lek” (Wyd. Saga Egmont, 2021 i 2022), „Drużyna Szeptunek” (2021, Wyd. New Space) oraz „Niezwykła podróż Aurory” (2022, Wyd. New Space), obie z ilustracjami autorki, a także „Uniwersytet Pani Bajki” (Wydawnictwo Zielona Sowa), który zwyciężył w konkursie „Najlepsza książka na zimę 2022” w kategorii dla starszych dzieci (serwis Granice.pl), a także otrzymał nagrodę główną XXI edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku.
Zdobywczyni III nagrody w VI Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren organizowanym przez Fundację „ABCXXI-Cała Polska czyta dzieciom” (2023).
Laureatka konkursu „Pigmalion fantastyki” (2022).

W dorobku poetyckim cztery zbiory wierszy.

Na stałe mieszka w Szwecji. Ma męża i córkę. Uwielbia truskawki, słuchanie audiobooków i rysowanie obrazków metodą zentangle.

Zobacz książki

Formuła Elli

Ella wydaje się zwykłą nastolatką, a jednak, gdzie się pojawi, dzieją się dziwne rzeczy. W dzisiejszych czasach posądzenie kogoś o czary brzmi raczej niedorzecznie, ale… czy dziewczyna na pewno pochodzi z tego świata? Aby odkryć swoją tożsamość, dostrzec w sobie moc i nauczyć się żyć ze swoją odmiennością, Ella przemierzy krainy równoległe, pozna elfy i smoki, i przeżyje niezwykłe przygody, dzięki którym wreszcie zrozumie, że inny to znaczy wartościowy.
Świetnie napisana, ponadczasowa powieść fantasy o akceptacji samego siebie i odkrywaniu swojej tożsamości.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.