targi-Krk-2022_czytam-sobie

Zapraszamy na 25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie! Będziemy tam świętować 10lecie serii „Czytam sobie”! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was ciekawe spotkania i warsztaty z naszymi autorkami i autorami, jubileuszowe gadżety, atrakcyjne rabaty i… pyszne urodzinowe krówki!

Spotkania z autorkami i autorami „Czytam sobie”

W sobotę, 29 października na naszym stoisku A40 w hali Dunaj autorki i autorzy od lat związani z serią „Czytam sobie” będą podpisywać książki i rozmawiać z czytelniczkami i czytelnikami. Między 15:30 a 16:30 spotkacie Zofię Stanecką, Aleksandrę Krzanowską, Wojciecha Widłaka i Rafała Witka.

A w niedzielę, 30 października w godzinach 14:00 -15:00 będzie na Was czekać  Joanna Jagiełło!

Warsztaty „Czy szczęście zależy od szczoteczki do zębów?” 

 Rafał Witek, autor i Aleksandra Krzanowska, ilustratorka książki „Zapiski szczęściarza” z serii „Czytam, bo lubię” będą w sobotę, 29 października 0 godzinie 17:00 czekać na dzieci w Sali Praga A w Dziecięcej Strefie Warsztatowej. Będzie to spotkanie z elementami dramy, w trakcie którego uczestnicy i uczestnicy wcielą się w rolę Włodzia, bohatera książki, w różnych momentach jego życia i spróbują wyrazić związane z nimi emocje. Ilustracje do książki są inspiracją do dyskusji i rozmów wokół alternatywnych rozwiązań fabularnych. Celem spotkania jest rozwijanie w dzieciach empatii i wrażliwości na sytuacje społeczne wokół nich. Spotkanie poprowadzi Justyna Tumiłowicz z portalu czasdzieci.pl.

Wcześniej, między 14:00 a 16:30 Aleksandra Krzanowska i Rafał Witek będą na naszym stoisku odpowiadać na Wasze pytania i podpisywać książki!

Zapraszamy na Targi Książki do Krakowa! Będziemy na Was czekać z książkami i krówkami!