W horrorze musi wydarzyć się coś przerażającego, a w horrorku? Sprawdźcie. Zdradzę jedynie, że spotkacie wesołego Mamutka, jego niezbyt odważnych przyjaciół, Wronę Bez Ogona i hipopotama Hlipa, oraz okropnego łobuza Łysego Tłuka, który nosi wielki kij i gar na bigos.
Wynalazek pana B.
William Beebe – pionier odkrywania głębin oceanu
William „Willie” Beebe od najmłodszych lat wyróżniał się wśród rówieśników. Podczas gdy inni chłopcy bawili się w parku, on zgłębiał tajemnice przyrody. Zrezygnował z kariery uniwersyteckiej, by na własną rękę odkrywać świat. Jego pasja i determinacja sprawiły, że zapisał się w historii jako pionier eksploracji głębin morskich.
W latach 30. XX wieku William Beebe i Otis Barton jako pierwsi ludzie zanurzyli się w podwodne głębiny w skonstruowanej przez siebie batysferze. Dzięki ich odwadze świat po raz pierwszy zobaczył ukryte piękno oceanu i poznał tajemnice głębin, o których wcześniej wiedzieliśmy tak niewiele.
Premiera 23 marca 2026 r.



